![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joshowens | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
|

| 84 | The Illusionist (2006) - Aug 21, 2009 |
| 92 | The Prestige (2006) - Aug 21, 2009 |
| 84 | A History of Violence (2005) - Aug 21, 2009 |
| 88 | Memento (2001) - Aug 21, 2009 |
| 89 | Gladiator (2000) - Aug 21, 2009 |
| 82 | Scarface (1983) - Aug 21, 2009 |
| 44 | Tremors (1990) - Aug 21, 2009 |
| 73 | Superman Returns (2006) - Aug 21, 2009 |
| 76 | Public Enemies (2009) - Aug 21, 2009 |
| 52 | xXx (2002) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |