Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
joshtech29
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: May 20, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 The Court Jester - May 25, 2008
45 Trainspotting - May 25, 2008
90 Rififi - May 25, 2008
100 Schindler's List - May 20, 2008
100 Heartbreakers - May 20, 2008
88 Ghost - May 20, 2008
95 Down with Love - May 20, 2008
96 Young Frankenstein - May 20, 2008
98 The Girl Next Door - May 20, 2008
90 What Women Want - May 20, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joshtech29. Why not go rank more films, then come back and check it out again?