Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joshuaaorr
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Location: USA
Recent Rankings
50 Snakes on a Plane (2006) - Oct 19, 2009
92 Let the Right One In (2008) - Oct 19, 2009
92 Mulholland Drive (2001) - Oct 17, 2009
89 Runaway Jury (2003) - Oct 17, 2009
92 Signs (2002) - Oct 17, 2009
94 The Bourne Identity (2002) - Oct 17, 2009
90 The Others (2001) - Oct 17, 2009
84 Twister (1996) - Oct 17, 2009
89 The Client (1994) - Oct 17, 2009
88 28 Weeks Later... (2007) - Oct 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joshuaaorr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?