Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joshuamiller
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2008
Location: mocksville, nc, USA
Recent Rankings
1 Teen Wolf Too (1987) - Aug 13, 2008
Mini-Review: ha!!!
80 Hancock (2008) - Aug 13, 2008
Mini-Review: not as bad as i thought it would be....
0 Twister (1996) - Aug 13, 2008
Mini-Review: poo
0 Independence Day (1996) - Aug 13, 2008
Mini-Review: like a rollercoaster..... weeeehhoooo!!!!! when its over you are like what was that???
95 The Matador (2005) - Aug 13, 2008
Mini-Review: loved it...
100 Eagle vs. Shark (2007) - Aug 13, 2008
100 Back to the Future (1985) - Aug 13, 2008
Mini-Review: great scott.......
95 The Exorcist (1973) - Aug 13, 2008
75 Poltergeist (1982) - Aug 13, 2008
100 Alien (1979) - Aug 13, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joshuamiller. Why not go rank more films, then come back and check it out again?