![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joule | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2006
Location: USA
Age: 24
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: Take a look at some of my favorite films to date, contemplate the run-of-the-mill flicks, and shield your eyes from some of the lowest rated by yours truly.
| |

| 90 | Limitless (2011) - Dec 30, 2011 |
| 84 | The Crow (1994) - Dec 21, 2011 |
| 97 | Toy Story 3 (2010) - Jul 17, 2011 |
| 85 | Tangled (2010) - Jul 17, 2011 |
| 44 | Super 8 (2011) - Jul 02, 2011 |
| 71 | Fast Five (2011) - May 29, 2011 |
| 89 | Stand by Me (1986) - May 29, 2011 |
| 79 | Unstoppable (2010) - Feb 27, 2011 |
| 83 | Lost in Translation (2003) - Feb 27, 2011 |
| 80 | 1408 (2007) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |