Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jowens52
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: des moines, ia, USA
Recent Rankings
95 Fight Club (1999) - Sep 19, 2010
94 Roxanne (1987) - Sep 19, 2010
94 Kramer vs. Kramer (1979) - Sep 19, 2010
96 Frailty (2001) - Sep 19, 2010
93 Pleasantville (1998) - Sep 19, 2010
99 Midnight Cowboy (1969) - Sep 19, 2010
100 The Deer Hunter (1978) - Sep 19, 2010
100 The Godfather (1972) - Sep 19, 2010
95 A History of Violence (2005) - Sep 19, 2010
97 Five Easy Pieces (1970) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jowens52. Why not go rank more films, then come back and check it out again?