![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
joyp | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2008
Location: USA
|

| 96 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Jan 20, 2009 |
| 93 | Superbad (2007) - Jan 20, 2009 |
| 96 | Thirteen (2003) - Jan 20, 2009 |
| 89 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 20, 2009 |
| 100 | Goldfinger (1964) - Jan 20, 2009 |
| 89 | Holes (2003) - Jan 20, 2009 |
| 84 | The Waterboy (1998) - Jan 20, 2009 |
| 97 | The Great Dictator (1940) - Jan 20, 2009 |
| 100 | Iron Man (2008) - Jan 20, 2009 |
| 100 | Brazil (1985) - Jan 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |