Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
joysire
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
50 Diamonds Are Forever (1971) - Aug 13, 2007
80 The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007
65 Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007
35 Die Another Day (2002) - Aug 13, 2007
20 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
45 Toy Story 2 (1999) - Aug 13, 2007
80 eXistenZ (1999) - Aug 13, 2007
45 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
70 Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007
40 Saw II (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with joysire. Why not go rank more films, then come back and check it out again?