![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jp182 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Franklin Park, NJ, USA
|

| 95 | The Hudsucker Proxy (1994) - Aug 18, 2009 |
| 99 | Caddyshack (1980) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Panic Room (2002) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2009 |
| 79 | Legally Blonde (2001) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Cable Guy (1996) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Donnie Brasco (1997) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Terminator (1984) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Alien 3 (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |