jpaubry

jpaubry
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 20% A Few Good Men (1992) - Rated 21 Sep 2010
50 43% Eurotrip (2004) - Rated 21 Sep 2010
40 20% Erin Brockovich (2000) - Rated 21 Sep 2010
80 70% Mulholland Drive (2001) - Rated 21 Sep 2010
85 79% Blue Velvet (1986) - Rated 21 Sep 2010
40 20% Eraser (1996) - Rated 21 Sep 2010
30 3% Entrapment (1999) - Rated 21 Sep 2010
45 36% Enter the Dragon (1973) - Rated 21 Sep 2010
40 20% Easy Rider (1969) - Rated 21 Sep 2010
40 20% Dragonheart (1996) - Rated 21 Sep 2010