![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jpc24 | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: las vegas, nevada, USA
|

| 100 | Clerks (1994) - Jan 13, 2011 |
| 100 | Blue Velvet (1986) - Jan 13, 2011 |
| 10 | Fun with Dick and Jane (2005) - Jan 13, 2011 |
| 5 | Dr. Dolittle (1998) - Jan 13, 2011 |
| 100 | The Seventh Seal (1957) - Jan 13, 2011 |
| 100 | Where the Wild Things Are (2009) - Jan 13, 2011 |
| 99 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 13, 2011 |
| 78 | Super Size Me (2004) - Jan 13, 2011 |
| 87 | The Hurt Locker (2009) - Jan 13, 2011 |
| 95 | The Elephant Man (1980) - Jan 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |