![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jpijut | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2011
Location: USA
|

| 95 | Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father (2008) - Jul 08, 2011 |
| 45 | X-Men: First Class (2011) - Jul 08, 2011 |
| 82 | Bridesmaids (2011) - Jul 08, 2011 |
| 80 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jul 08, 2011 |
| 85 | The Hangover Part II (2011) - Jul 08, 2011 |
| 70 | Magnolia (1999) - Jul 04, 2011 |
| 20 | In Bruges (2008) - Jul 04, 2011 |
| 100 | Inception (2010) - Jul 04, 2011 |
| 2 | Akira (1988) - Jul 04, 2011 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jul 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |