![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jpknhtp | |
![]() |
Movie Buff - 403 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | As Good As It Gets (1997) - Oct 27, 2007 |
| 97 | The Italian Job (2003) - Oct 27, 2007 |
| 97 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Oct 27, 2007 |
| 90 | Snatch (2000) - Oct 27, 2007 |
| 97 | Police Academy 3: Back in Training (1986) - Oct 27, 2007 |
| 92 | Friday (1995) - Oct 27, 2007 |
| 100 | Paycheck (2003) - Oct 27, 2007 |
| 91 | Old School (2003) - Oct 27, 2007 |
| 90 | Blades of Glory (2007) - Oct 27, 2007 |
| 80 | Bad Boys II (2003) - Oct 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |