![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jpsilvashy | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: May 16, 2010
Location: USA
|

| 92 | Slumdog Millionaire (2008) - May 16, 2010 |
| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - May 16, 2010 |
| 83 | Lost in Translation (2003) - May 16, 2010 |
| 90 | Watchmen (2009) - May 16, 2010 |
| 70 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - May 16, 2010 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - May 16, 2010 |
| 79 | The Breakfast Club (1985) - May 16, 2010 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - May 16, 2010 |
| 60 | Zoolander (2001) - May 16, 2010 |
| 75 | Big Daddy (1999) - May 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |