![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jptn001 | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2009
Location: USA
|

| 69 | Little Monsters (1989) - Apr 19, 2009 |
| 19 | Monsters vs. Aliens (2009) - Apr 19, 2009 |
| 88 | The Joy Luck Club (1993) - Apr 07, 2009 |
| 89 | The Wedding Banquet (1993) - Apr 07, 2009 |
| 90 | The Scent of Green Papaya (1993) - Apr 07, 2009 |
| 91 | City of God (2003) - Apr 07, 2009 |
| 93 | Fried Green Tomatoes (1991) - Apr 07, 2009 |
| 82 | School Ties (1992) - Apr 07, 2009 |
| 29 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Apr 07, 2009 |
| 99 | 12 Monkeys (1995) - Apr 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |