jqq5

jqq5
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 09 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 47% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
82 81% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
70 4% Saving Silverman (2001) - Rated 14 Aug 2007
75 24% Miracle (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 4% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
92 97% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007
76 40% The Rookie (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 88% Moulin Rouge! (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 64% Vanilla Sky (2001) - Rated 14 Aug 2007
85 88% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007