jrad

jrad
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 03 May 2009
85 76% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 13 Jul 2008
78 50% Airplane! (1980) - Rated 13 Jul 2008
83 66% Clerks (1994) - Rated 13 Jul 2008
85 76% Constantine (2005) - Rated 13 Jul 2008
75 38% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 13 Jul 2008
70 25% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 13 Jul 2008
87 87% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 13 Jul 2008
95 99% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Jul 2008
75 38% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 13 Jul 2008