![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrbruce | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Turkey
|

| 90 | Inception (2010) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Something's Gotta Give (2003) - Sep 22, 2010 |
| 70 | War of the Worlds (2005) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 22, 2010 |
| 65 | The Terminal (2004) - Sep 22, 2010 |
| 65 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 22, 2010 |
| 60 | Garden State (2004) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Red Dragon (2002) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Batman (1989) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |