![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrca | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2008
Location: UK
|

| 90 | The Hurt Locker (2009) - Dec 14, 2009 |
| 70 | I'm Not There (2007) - Jan 10, 2009 |
| 90 | Rabbit-Proof Fence (2002) - Sep 01, 2008 |
| 70 | The Darjeeling Limited (2007) - Sep 01, 2008 |
| 80 | Billabong Odyssey (2003) - Sep 01, 2008 |
| 80 | Straw Dogs (1971) - Sep 01, 2008 |
| 95 | The Killing Fields (1984) - Sep 01, 2008 |
| 90 | Drugstore Cowboy (1989) - Aug 27, 2008 |
| 95 | Scum (1979) - Aug 27, 2008 |
| 100 | Nil by Mouth (1997) - Aug 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |