![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrclark19 | |
![]() |
Film Freak - 515 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2012
Location: USA
|

| 87 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 29, 2012 |
| 83 | Swingers (1996) - Apr 29, 2012 |
| 86 | This Is England (2006) - Apr 28, 2012 |
| 88 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Apr 27, 2012 |
| 82 | The Producers (1968) - Apr 23, 2012 |
| 83 | To Have and Have Not (1944) - Apr 23, 2012 |
| 82 | The Train (1964) - Apr 12, 2012 |
| 87 | Le Corbeau (1943) - Apr 12, 2012 |
| 78 | Osmosis Jones (2001) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Dumbo (1941) - Apr 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |