jrferrao

jrferrao
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 27% xXx (2002) - Rated 07 Jun 2010
54 22% Dumb and Dumber (1994) - Rated 07 Jun 2010
85 56% Rush Hour (1998) - Rated 07 Jun 2010
95 69% Batman Begins (2005) - Rated 07 Jun 2010
66 34% Scream 3 (2000) - Rated 07 Jun 2010
95 69% Finding Nemo (2003) - Rated 07 Jun 2010
76 46% Con Air (1997) - Rated 07 Jun 2010
50 18% The Matrix (1999) - Rated 07 Jun 2010
100 93% Kung Fu Panda (2008) - Rated 07 Jun 2010
74 40% Dogma (1999) - Rated 07 Jun 2010