![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jritchie76 | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: USA
|

| 55 | The Net (1995) - Jan 03, 2010 |
| 50 | 8 Heads in a Duffel Bag (1997) - Jan 03, 2010 |
| 70 | Go (1999) - Jan 03, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Live Free or Die Hard (2007) - Jan 03, 2010 |
| 92 | Forrest Gump (1994) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Cast Away (2000) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Jan 03, 2010 |
| 72 | Independence Day (1996) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |