![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrlampkin | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2009
Location: USA
|

| 81 | Spider-Man 3 (2007) - Jun 09, 2009 |
| 80 | The Village (2004) - Jun 09, 2009 |
| 91 | Batman Begins (2005) - Jun 09, 2009 |
| 87 | Chocolat (2000) - Jun 09, 2009 |
| 88 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jun 09, 2009 |
| 91 | Big Daddy (1999) - Jun 09, 2009 |
| 88 | Unbreakable (2000) - Jun 09, 2009 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Jun 09, 2009 |
| 85 | Contact (1997) - Jun 09, 2009 |
| 91 | The Prestige (2006) - Jun 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |