![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrod944 | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | School of Rock (2003) - Jan 06, 2010 |
| 30 | The Untouchables (1987) - Jan 06, 2010 |
| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 06, 2010 |
| 40 | Big Daddy (1999) - Jan 06, 2010 |
| 80 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Jan 06, 2010 |
| 50 | Not Another Teen Movie (2001) - Jan 06, 2010 |
| 50 | Rounders (1998) - Jan 06, 2010 |
| 70 | In Bruges (2008) - Jan 06, 2010 |
| 30 | Legally Blonde (2001) - Jan 06, 2010 |
| 20 | Fear (1996) - Jan 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |