![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrodman12345 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2009
Location: VT, USA
|

| 75 | Body of Lies (2008) - Jun 19, 2009 |
| 80 | Boogie Nights (1997) - Jun 19, 2009 |
| 75 | Signs (2002) - Jun 19, 2009 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Jun 19, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Jun 19, 2009 |
| 83 | King of New York (1990) - Jun 19, 2009 |
| 75 | Anger Management (2003) - Jun 19, 2009 |
| 95 | Grandma's Boy (2006) - Jun 19, 2009 |
| 80 | Speed (1994) - Jun 19, 2009 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |