![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jrouse1 | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2010
Location: Canada
|

| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 01, 2011 |
| 98 | Black Swan (2010) - Jan 01, 2011 |
| 85 | True Grit (2010) - Jan 01, 2011 |
| 94 | Winter's Bone (2010) - Nov 09, 2010 |
| 96 | For Your Consideration (2006) - Nov 07, 2010 |
| 96 | Best in Show (2000) - Nov 07, 2010 |
| 90 | Waiting for 'Superman' (2010) - Nov 07, 2010 |
| 95 | Life Is Beautiful (1997) - Nov 07, 2010 |
| 93 | (500) Days of Summer (2009) - Nov 07, 2010 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Oct 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |