![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
js78 | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: Canada
|

| 85 | Cars (2006) - Aug 28, 2009 |
| 80 | Underworld: Evolution (2006) - Aug 28, 2009 |
| 65 | Dungeons & Dragons (2000) - Aug 28, 2009 |
| 85 | Aladdin and the King of Thieves (1995) - Aug 28, 2009 |
| 75 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Aug 28, 2009 |
| 90 | The Illusionist (2006) - Aug 28, 2009 |
| 75 | Stargate: Continuum (2008) - Aug 28, 2009 |
| 70 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 28, 2009 |
| 60 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Aug 28, 2009 |
| 75 | Hancock (2008) - Aug 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |