![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsazon | |
![]() |
Movie Buff - 300 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2008
Location: USA
|

| 95 | An Inconvenient Truth (2006) - Jun 23, 2008 |
| 93 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Jun 23, 2008 |
| 85 | Minority Report (2002) - Jun 23, 2008 |
| 93 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 23, 2008 |
| 93 | The Muppet Movie (1979) - Jun 23, 2008 |
| 95 | Quiz Show (1994) - Jun 23, 2008 |
| 88 | Something's Gotta Give (2003) - Jun 23, 2008 |
| 93 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jun 23, 2008 |
| 91 | Syriana (2005) - Jun 23, 2008 |
| 90 | Hannah and Her Sisters (1986) - Jun 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |