![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsbar | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2011
|

| 95 | In Bruges (2008) - Dec 05, 2011 |
| 90 | Scent of a Woman (1992) - Dec 03, 2011 |
| 82 | The Godfather: Part III (1990) - Dec 03, 2011 |
| 92 | The Godfather: Part II (1974) - Dec 03, 2011 |
| 95 | The Godfather (1972) - Dec 03, 2011 |
| 90 | City of God (2003) - Nov 20, 2011 |
| 87 | The Bucket List (2007) - Nov 20, 2011 |
| 76 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Nov 20, 2011 |
| 87 | Happy Feet (2006) - Nov 18, 2011 |
| 95 | Elite Squad (2007) - Nov 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |