Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jsdzbl
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Recent Rankings
93 The Blues Brothers (1980) - Jun 01, 2011
82 I Love You, Man (2009) - Jun 01, 2011
72 The Hills Have Eyes II (2007) - Jun 01, 2011
90 Righteous Kill (2008) - Jun 01, 2011
95 Red (2010) - Jun 01, 2011
85 The Expendables (2010) - Jun 01, 2011
95 Sin City (2005) - Jun 01, 2011
87 Planet Terror (2007) - Jun 01, 2011
81 Armageddon (1998) - Jun 01, 2011
92 The Fifth Element (1997) - Jun 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jsdzbl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?