![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsedunov | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 35 | We Were Soldiers (2002) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 19, 2009 |
| 83 | The Replacements (2000) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Rocky (1976) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Little Big League (1994) - Aug 19, 2009 |
| 68 | Van Helsing (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Demolition Man (1993) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Daredevil (2003) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Great Gatsby (1974) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |