![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
j_shirley | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2008
|

| 80 | Gladiator (2000) - Sep 21, 2008 |
| 73 | Lord of War (2005) - Sep 21, 2008 |
| 75 | Peaceful Warrior (2006) - Sep 21, 2008 |
| 75 | Street Kings (2008) - Sep 21, 2008 |
| 42 | No Country for Old Men (2007) - Sep 21, 2008 |
| 28 | Batman & Robin (1997) - Sep 21, 2008 |
| 43 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Sep 21, 2008 |
| 80 | Cool Runnings (1993) - Sep 21, 2008 |
| 35 | Fantastic Four (2005) - Sep 21, 2008 |
| 30 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Sep 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |