jsiendeinss

jsiendeinss
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2012
Location: Bursa, osmangazi, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nobody

more Recent Ratings

100 91% Labyrinth (1986) - Rated 13 Dec 2012
60 13% Antz (1998) - Rated 13 Dec 2012
85 46% Run Lola Run (1998) - Rated 11 Dec 2012
85 46% Spawn (1997) - Rated 11 Dec 2012
100 91% The Matrix (1999) - Rated 11 Dec 2012
100 91% Stalker (1979) - Rated 10 Dec 2012
95 78% Dancer in the Dark (2000) - Rated 06 Dec 2012
95 78% Full Metal Jacket (1987) - Rated 05 Dec 2012
95 78% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 05 Dec 2012
75 31% Vertical Limit (2000) - Rated 05 Dec 2012