![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsivley | |
![]() |
Film Freak - 641 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2006
Location: Irving, TX, USA
|

| 84 | Hot Fuzz (2007) - Oct 17, 2007 |
| 91 | The Dark Crystal (1982) - Oct 17, 2007 |
| 78 | Scream 2 (1997) - Oct 17, 2007 |
| 46 | House on Haunted Hill (1999) - Oct 17, 2007 |
| 88 | 12 Angry Men (1957) - Oct 17, 2007 |
| 89 | The Goonies (1985) - Oct 17, 2007 |
| 60 | The Devil's Rejects (2005) - Oct 17, 2007 |
| 87 | Gremlins (1984) - Oct 17, 2007 |
| 92 | The Abyss (1989) - Oct 17, 2007 |
| 91 | Back to the Future (1985) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |