jsmincha

jsmincha
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 16 May 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Mean Girls (2004) - Rated 18 May 2011
97 94% Inception (2010) - Rated 18 May 2011
84 31% Casino Royale (2006) - Rated 18 May 2011
87 52% Ocean's Eleven (2001) - Rated 18 May 2011
87 52% The Matrix (1999) - Rated 18 May 2011
87 52% Legally Blonde (2001) - Rated 18 May 2011
80 23% Seven Pounds (2008) - Rated 18 May 2011
90 67% The World Is Not Enough (1999) - Rated 18 May 2011
71 4% Yes Man (2008) - Rated 18 May 2011
94 87% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 18 May 2011