![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsnruf | |
![]() |
Film Freak - 853 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Jaws (1975) - Aug 13, 2007 |
| 12 | Just Friends (2005) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Mildred Pierce (1945) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ghost in the Shell (1995) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 59 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Batman Returns (1992) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Glory Road (2006) - Aug 13, 2007 |
| 1 | RV (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |