Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jsommersby8
Cinema Addict - 1544 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Sliding Doors (1998) - May 06, 2007
37 Keeping the Faith (2000) - May 06, 2007
74 Independence Day (1996) - May 06, 2007
90 Best Laid Plans (1999) - May 06, 2007
84 S.F.W. (1994) - May 06, 2007
68 The Virgin Suicides (1999) - May 06, 2007
74 Baseketball (1998) - May 06, 2007
42 Sexy Beast (2000) - May 05, 2007
75 Shadows and Fog (1991) - May 05, 2007
95 Husbands and Wives (1992) - May 05, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jsommersby8. Why not go rank more films, then come back and check it out again?