![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jspencer | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2008
Location: New York, NY, USA
|

| 75 | Music and Lyrics (2007) - Nov 21, 2008 |
| 80 | Hairspray (2007) - Nov 21, 2008 |
| 40 | The Stepford Wives (2004) - Nov 21, 2008 |
| 80 | West Side Story (1961) - Nov 21, 2008 |
| 95 | Dreamgirls (2006) - Nov 21, 2008 |
| 80 | Once (2007) - Nov 21, 2008 |
| 95 | Chicago (2002) - Nov 21, 2008 |
| 100 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Nov 21, 2008 |
| 85 | Rent (2005) - Nov 21, 2008 |
| 70 | The Producers (2005) - Nov 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |