![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jstrickland | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2011
Location: Jacksonville, AR, USA
|
|
Bio: I\'m a computer guy.
| |

| 90 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Feb 12, 2012 |
| 92 | Shrek (2001) - Feb 12, 2012 |
| 75 | Tommy Boy (1995) - Feb 12, 2012 |
| 83 | The Jerk (1979) - Feb 12, 2012 |
| 86 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 12, 2012 |
| 83 | Romancing the Stone (1984) - Feb 12, 2012 |
| 80 | There's Something About Mary (1998) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Lost in Translation (2003) - Feb 12, 2012 |
| 97 | That Thing You Do! (1996) - Feb 12, 2012 |
| 94 | Office Space (1999) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |