![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsunshine01 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Bruce Almighty (2003) - Aug 18, 2009 |
| 80 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Rain Man (1988) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Mask (1994) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Shakespeare in Love (1998) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Splash (1984) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |