![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jsvoboda | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | Pretty Woman (1990) - Jan 04, 2009 |
| 89 | The Princess Bride (1987) - Jan 04, 2009 |
| 60 | Dogma (1999) - Jan 04, 2009 |
| 55 | The Cider House Rules (1999) - Jan 04, 2009 |
| 5 | Showgirls (1995) - Jan 04, 2009 |
| 79 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 04, 2009 |
| 88 | Breaking the Waves (1996) - Jan 04, 2009 |
| 87 | Schindler's List (1993) - Jan 04, 2009 |
| 20 | Fools Rush In (1997) - Jan 04, 2009 |
| 44 | Pushing Tin (1999) - Jan 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |