jtambor

jtambor
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 25 May 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Casino (1995) - Rated 25 May 2012
90 79% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 25 May 2012
10 3% Easy Rider (1969) - Rated 25 May 2012
1% A Clockwork Orange (1971) - Rated 25 May 2012
20 8% Lethal Weapon (1987) - Rated 25 May 2012
10 3% The Departed (2006) - Rated 25 May 2012
90 79% Scarface (1983) - Rated 25 May 2012
30 13% Boogie Nights (1997) - Rated 25 May 2012
100 98% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 May 2012
90 79% Network (1976) - Rated 25 May 2012