![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jtaylor | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2011
Location: Toronto, Canada, Canada
|

| 97 | Black Swan (2010) - Jun 29, 2011 |
| 97 | Winter's Bone (2010) - Jun 29, 2011 |
| 97 | A Serious Man (2009) - Jun 29, 2011 |
| 62 | Avatar (2009) - Jun 29, 2011 |
| 48 | Transformers (2007) - Jun 29, 2011 |
| 15 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Jun 29, 2011 |
| 10 | Jumper (2008) - Jun 29, 2011 |
| 5 | Beastly (2011) - Jun 29, 2011 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Jun 29, 2011 |
| 100 | Fargo (1996) - Jun 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |