![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jtcm | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
|

| 75 | October Sky (1999) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 19, 2010 |
| 75 | I Am Legend (2007) - Sep 19, 2010 |
| 15 | Elektra (2005) - Sep 19, 2010 |
| 45 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 19, 2010 |
| 45 | Duplex (2003) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Long Way Round (2004) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Underworld (2003) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Rush Hour 2 (2001) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |