![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jthacker | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Prestige (2006) - Aug 18, 2009 |
| 99 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Memento (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Willow (1988) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Batman (1989) - Aug 18, 2009 |
| 75 | 12 Angry Men (1957) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Hannibal (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 18, 2009 |
| 85 | 300 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Superbad (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |