![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jtower | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2010
Location: Canada
|

| 97 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 04, 2010 |
| 97 | Once (2007) - Aug 04, 2010 |
| 79 | In the Land of Women (2006) - Aug 04, 2010 |
| 96 | Team America: World Police (2004) - Aug 04, 2010 |
| 96 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 04, 2010 |
| 91 | School of Rock (2003) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Jackie Brown (1997) - Aug 04, 2010 |
| 90 | The X Files: Fight the Future (1998) - Aug 04, 2010 |
| 89 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 04, 2010 |
| 96 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |