![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juandarien | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2007
Location: Argentina
|

| 60 | Curious George (2006) - Nov 04, 2007 |
| 75 | Joe's Apartment (1996) - Nov 04, 2007 |
| 89 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Nov 04, 2007 |
| 75 | The Pursuit of Happyness (2006) - Nov 04, 2007 |
| 70 | 50 First Dates (2004) - Nov 04, 2007 |
| 75 | Casino Royale (2006) - Nov 04, 2007 |
| 65 | The Chronicles of Riddick (2004) - Nov 04, 2007 |
| 15 | Ghost Rider (2007) - Nov 04, 2007 |
| 85 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 04, 2007 |
| 70 | Smokin' Aces (2007) - Nov 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |