![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
juania | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2010
Location: Orense, Arg, Argentina
|
|
Bio: LTA
| |

| 60 | Larry Crowne (2011) - Jul 30, 2011 |
| 85 | The Fugitive (1993) - Sep 25, 2010 |
| 75 | Robin Hood (2010) - Sep 25, 2010 |
| 80 | Jerry Maguire (1996) - Sep 25, 2010 |
| 20 | Shade (2003) - Sep 10, 2010 |
| 55 | Harry Brown (2009) - Sep 07, 2010 |
| 60 | Hancock (2008) - Sep 07, 2010 |
| 72 | The Prestige (2006) - Sep 06, 2010 |
| 90 | Definitely, Maybe (2008) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Sep 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |