![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
judas32 | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2009
Location: USA
|

| 94 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 08, 2009 |
| 88 | Top Gun (1986) - Sep 08, 2009 |
| 80 | Doc Hollywood (1991) - Sep 08, 2009 |
| 91 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 08, 2009 |
| 90 | I Heart Huckabees (2004) - Sep 08, 2009 |
| 88 | Ghost (1990) - Sep 08, 2009 |
| 92 | Scent of a Woman (1992) - Sep 08, 2009 |
| 92 | Groundhog Day (1993) - Sep 08, 2009 |
| 88 | The Cell (2000) - Sep 08, 2009 |
| 88 | Jurassic Park (1993) - Sep 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |