Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jugador
Movie Buff - 465 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: antalya, Turkey
Bio: king harry!
Recent Rankings
88 12 Angry Men (1957) - May 13, 2012
75 Batman (1989) - Feb 01, 2010
44 Ice Age (2002) - Feb 01, 2010
56 The Incredibles (2004) - Feb 01, 2010
55 Universal Soldier (1992) - Feb 01, 2010
43 Taken (2009) - Feb 01, 2010
77 Persepolis (2007) - Feb 01, 2010
80 Papillon (1973) - Feb 01, 2010
61 Shaolin Soccer (2001) - Feb 01, 2010
55 Rush Hour (1998) - Feb 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jugador. Why not go rank more films, then come back and check it out again?